Otázky a odpovědi

zobrazit odpověďPri milovani s nim citim ako keby elektrinu, bud vo vlnach alebo vsade je to silne, niekedy az tak ze som mimo…vnutorna triaska, bolest hlavy co mam s tym robit?
zobrazit odpověďS manželem jsem už 10 let a z našeho vztahu postupně mizela intimita. Veškeré zbytky zmizely po narození syna před 10 měsíci. Já jsem „zamrzlá“ a neumím prožít lásku, rozkoš, cit, intimitu…..
zobrazit odpověďSex po porodu – Záznam chatu z 6.5. 2013 během vysílání ČT Sama doma (celkem 21 otázek a odpovědí)
zobrazit odpověďAhoj Deny, v listopadu jsme s přítelem absolvovali váš reatry pro páry a pak se začaly dít krásné věci, bylo nám spolu hezky….i svatba proběhla krásně…Ale co jsem změnila práci, jsem z toho krapet nervozní a odráží se to i na partnerovi… nevím co teď dělat, aby se vrátili ty pocity před tou pracovní změnou z toho víkendu pro páry?
zobrazit odpověďJaký seminář věnovat mým přátelům jako svatební dar? Vím, že v oblasti intimity mají „problémy“ a myslím, že by to bylo vhodné……
zobrazit odpověďŽiju s partnerem tři roky, již delší dobu (asi dva roky)odmítám sex, můj partner mě nepřitahuje a ani mě s ním sex nebaví….
zobrazit odpověďVyřešilo by Vaše Tantra studio či některé Vaše semináře můj problém s tím, že nemám orgasmus, ani s partnerem ani sama při sebelásce? Pokud ano, který produkt nejlépe? L.